birlik menfez havalandırma sistemleri

 

BİRLİK MENFEZ, 01.05.1985 yılında Nazım Çelik tarafından kurulmuştur. Ticari hayatına Vefa'daki 30 metrekarelik küçük bir atölyede başlayan sıvama ustası Nazım Çelik, 1996 yılına kadar aynı semtte çalışmaya devam etmiş ve yıllar içerisinde atölyesini büyüterek büyük bir imalathaneye dönüştürmüştür.

 

1996 yılında artan müşteri taleplerini karşılayabilmek için İkitelli Esot Sanayii Sitesinde kendine ait 300 metrekare kullanım alanlı yeni imalathanesine taşınan firma, aynı yıl içerisinde BİRLİK TİCARET SAC SANAYİ LTD.ŞTİ. ticari unvanını alarak şirketleşmiştir. 2000 yılında makine parkuru zenginleştirilmiş ve kullanım alanı 300 metrekareye çıkartılmıştır. 2004 yılında yarı mamul üretiminin yanı sıra montajlı tam mamul üretimine başlanmıştır. 2007 yılında ürün yelpazesinin genişletilmesi amacıyla yeni bir oluşuma gidilerek havalandırma ekipmanları imalatı için ayrı bir departman açılmıştır. Artan talebi karşılayabilmek için yeni makineler alınmış ve kullanım alanı 1000 metrekareye çıkartılmıştır. 2014 yılından itibaren, toplu konut ve fabrika gibi büyük projeler için yerine montaj hizmeti verilmeye başlanmıştır.

 

Birlik Menfez  37 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren havalandırma ekipmanları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

 

Menfez, Anemostat,  Damper, Panjur, Difüzör, Baca Şapkası, Metal Sıvama ve Havalandırma sitemlerine ait ekipmanların üretim isini yapmaktadır.
 

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede havalandırma ekipmanları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Birlik Menfez, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir...

 

Misyonumuz; koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, müşterilerimizin ürünlerimize ve firmamıza olan güvenini sürekli kılmak, Çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini sürekli kılmak, rekabet gücümüzün sürekliliğini sağlamak, Bulunduğumuz sektörde rakiplerimizin ilerisinde yer almaktır.

 

Saygılarımızla,

BİRLİK MENFEZ HAVALANDIRMA EKİPMANLARI