birlik menfez havalandırma sistemleri

İdeal Konfor Difüzör


Yatay ve düşey doğrultuda hava akışına imkan veren mükemel dizaynı sayesinde ,soğutmada yan yüzeylerden, ısıtmada ise alt yüzeylerden hava çıkışını sağlar. Hava ayar kapakları ile sağlıklı debi ayarının yanında enerji tasarrufu açısından da uygundur.

İdeal Konfor Difüzör
  • Teknik Özellikler
  • Kullanım Alanları
  • Ürün Resimleri
  • Dökümanlar

Yüksek tavanlı yerlerde ( 4 - 15 m ) optimum hava dağılımında etkilidir. Konfor difüzörünün tercih edildiği sistemlerde hava %50 yatay , %50 düşey atışla kullanılabilir. Servomotor kumandası ile akış yönlendirmesi için ayar kapaklarına otomatik kumanda bağlanabilir. Plenum box ile kullanılır. Klima,havalandırma ve ısıtma uygulamalarında kullanılmak üzere dizayn adilmiştir.2,6-4 m arasında yüksekliğe sahip mekanlarda kullanılır.taze hava mahal havası suratli bir şekilde karışmasını sağlamak için kullanılır. Genellikle planum boxile birlikte kullanılır. Box girişine yerleştirilenhava ayak klapesi ile debi ayarı yapılır, kanatlar sabittir. Mekan özelliklerine göre ve mahaldeki armatür tiplerine göre kare ve dairesel olarak kullanılır.

 

Tavan yüksekliği 4-15 mt arasında olan süpermarketler,fabrikalar,tiyatrolar,sinemalar,konser salonları,toplantı salonları,spor salonları,kapalı yüzme havuzları ve fuar salonları gibi geniş mekanlarda ısıtma ve soğutma amaçlı olarak hava dağıtımında kullanılır.

Tüm Dünya'ya ihraç ediyoruz!

ULUSLARARASI DÜZEYDE PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ!

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA