birlik menfez havalandırma sistemleri

Dört Yönlü Difüzör


Yüksek tavanlarda ve yüksek debilerde kullanılır. Türbülans etkisi ile giren havanın sıcaklık farkının ve hava hızının çok yönlü dağıtılmasını sağlar. Kapasite seçimi saatte 30 hava değişimine kadar çıkabilir. Kare model olarak kullanılabilir. Taşyünü ve asma tavan uygulamalarında dekoratif olarak idealdir.

Dört Yönlü Difüzör
  • Teknik Özellikler
  • Kullanım Alanları
  • Ürün Resimleri
  • Dökümanlar

Hava ayarı plenum box girişine yerleştirilen klape yardımı veya hava ayar damperi ile yapılır. Ayarlanabilen kanatlar değişken debilerde ısıtma ve soğutma yapılırken yatay, açılı veya dikey atış yapabilecek şekilde ayarlanabilirler. Geniş debi aralıklarında hava beslemesi yapabildiği için hem konfor havalandırması hemde endüstriyel havalandırma şartlarında kullanılabilir. Isıtmada kanatlar yer ile düşey, soğutma ve izotermik atışta yer ile dar açılı pozisyona getirilir. Bu sayede kış ve yaz mevsim şartlarına göre en uygun atış karakteristiği sağlanmış olur.

Dört yöne üflemeli difüzörler tavan yüksekliği 3.80 m. ve daha yüksek olan havaalanı liman binaları, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri ve endüstriyel fabrika alanları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Standart olarak 4 yöne üflemeli difizörler dört farklı ölçüde imal edilir. Plenum box ile kullanılmalıdırlar. Boyut tablosunda standart ölçüler yer almaktadır.

Tüm Dünya'ya ihraç ediyoruz!

ULUSLARARASI DÜZEYDE PROFESYONEL ÇÖZÜM ORTAĞINIZ!

HEMEN TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLA